[Wyniki ankiety] Zaskoczyliście mnie, według Was to Lenovo z Moto Z jest najlepsze!

Newsy

motorola lenovo moto z oficjalnie specyfikacja cena dane techniczne4

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

W niedziele, dzień po premierze Lenovo Moto Z po raz kolejny zadałem Wam pytanie w postaci ankiety o to który smartfon zrobił na Was największe wrażenie tuż po premierze. Jest to bodajże już trzecia edycja i okazuje się, że wyniki są bardziej zaskakujące niż mogłoby się wydawać.

 

Lenovo ewidentnie w tym roku zrobiło największy krok w rozwoju za sprawą marki przejętej po Motoroli. Moto Z jest najbardziej rewolucyjnym smartfonem tego roku, ale oczywiście nie jest pozbawiony wad. Jednak mały akumulator w podstawowej wersji czy też brak gniazda słuchawkowego Jack 3,5 mm nie stanęło Wam na przeszkodzie, aby wybrać właśnie ten model na zwycięzcę ankiety.

 

wyniki ankiety najlepszy producent wrazenia

 

Jak widzicie, to nie jedyne zaskoczenie. Wraz z upływem kolejnych miesięcy wyraźnie opada szał na Xiaomi Mi5, co może być spowodowane różnymi zagrywkami firmy jak i poważnym błędem konstrukcyjnym. Niemniej jednak z podium nie mógł zniknąć smartfon, który może pochwalić się najwyższymi wynikami sprzedaży, a więc Samsung Galaxy S7 (Edge). Także HTC 10 wypada bardzo blado, a przecież po premierze wiele osób naprawdę pozytywnie zostało zaskoczonych. W tym wypadku również można znaleźć wytłumaczenie, na przykład wolna pamięć.

 

A co z OnePlus 3, który właśnie dotarł do naszej redakcji? Na niego przyjdzie odpowiedni czas, ale zapewne również namieszałby w powyższych wynikach.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x