Znamy przybliżoną datę premiery Pokemon Go!

Aplikacje

Pokemon Go 1

 
Od kilku miesięcy informuję Was co jakiś czas o niesamowitym projekcie jakim jest Pokemon Go, ponieważ sam nie mogę się doczekać tej gry. Przypomnę dla niezorientowanych w temacie, że Nintendo ogłosiło, iż pokemony trafią w końcu na urządzenia mobilne. Jest to całkowita zmiana podejścia firmy, która do tej pory skupiała się wyłącznie na wydawaniu produktów tylko na swoje konsole.
 
Ostatnio pisałem, że na targach E3 poznamy datę premiery Pokemon Go. Tak się też stało, aczkolwiek konkretny termin nie padł. Póki co wiemy, że gra zadebiutuje już w lipcu na Androida i iOSa. Po jej premierze powinien pojawić się na rynku gadżet Pokemon Go Plus, który będzie można nosić na nadgarstku, a jego zadanie to informowanie właściciela o stworkach znajdujących się w pobliżu. Cena takiej zabawki to $34,99.
 
Przyznam, że jestem pozytywnie zaskoczony terminem premiery. Lato to świetny okres na łapanie pokemonów. Jeżeli dużo czasu spędzacie przed komputerem czy w domu, to Pokemon Go może zmotywuje Was do zaczerpnięcia świeżego powietrza. Szykujcie powerbanki i duże pakiety danych i do zobaczenia w terenie!
 
źródło: the verge

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x