Znamy przybliżoną datę premiery Pokemon Go!

mm Adam Lulek Aplikacje 2016-06-16

Pokemon Go 1

 
Od kilku miesięcy informuję Was co jakiś czas o niesamowitym projekcie jakim jest Pokemon Go, ponieważ sam nie mogę się doczekać tej gry. Przypomnę dla niezorientowanych w temacie, że Nintendo ogłosiło, iż pokemony trafią w końcu na urządzenia mobilne. Jest to całkowita zmiana podejścia firmy, która do tej pory skupiała się wyłącznie na wydawaniu produktów tylko na swoje konsole.
 
Ostatnio pisałem, że na targach E3 poznamy datę premiery Pokemon Go. Tak się też stało, aczkolwiek konkretny termin nie padł. Póki co wiemy, że gra zadebiutuje już w lipcu na Androida i iOSa. Po jej premierze powinien pojawić się na rynku gadżet Pokemon Go Plus, który będzie można nosić na nadgarstku, a jego zadanie to informowanie właściciela o stworkach znajdujących się w pobliżu. Cena takiej zabawki to $34,99.
 
Przyznam, że jestem pozytywnie zaskoczony terminem premiery. Lato to świetny okres na łapanie pokemonów. Jeżeli dużo czasu spędzacie przed komputerem czy w domu, to Pokemon Go może zmotywuje Was do zaczerpnięcia świeżego powietrza. Szykujcie powerbanki i duże pakiety danych i do zobaczenia w terenie!
 
źródło: the verge


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x