oneplus x

 

Jedyny smartfon z portfolio OnePlus, który był małą odskocznią od flagowej serii, nie będzie miał następcy. Tę informacje przekazał CEO OnePlus – Pete Lau. Chińczycy powiedzieli też, że firma skupi się teraz tylko na flagowej serii.

 

Jest to trochę smutna wiadomość, bowiem OnePlus X był bardzo ciekawym smartfonem, i nawet w plotkach powoli mówiło się o jego następcy. Z pewnością większość z Was zastanawia się, co jest powodem takiego postępowania OnePlus. Wydawać się mogło, że OnePlus X odniósł sukces, więc w czym leży problem? Prawdopodobnie w braku czasu oraz wystarczających środków.

 

Jak powiedział prezes OnePlus, Pete Lau, firma skupi się teraz na rozwoju systemów OxygenOS i HydrogenOS. Oprócz tego możemy spodziewać się zestawu wirtualnej rzeczywistości – Loop VR, oraz oczywiście kolejnych smartfonów z flagowej serii firmy.

 

Należy pamiętać, że OnePlus ma ograniczone środki, a kosztowne kampanie reklamowe Loop VR czy OnePlus 3 odbiły swoje piętno. Zobaczymy, jak rynek przyjmie najnowszego flagowca OnePlus. Wątpliwe, by powtórzył on sukces OPO, ale atrakcyjna cena może po raz kolejny sprawić, że po najnowszego flagowca Chińczyków ustawią się kolejki.

 

Tak czy inaczej, życzymy OnePlus powodzenia w następnych projektach.
 

Źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.