lewy

W ostatnich tygodniach nie można otworzyć lodówki, żeby nie spotkać tam Roberta Lewandowskiego. Teraz „Lewy” zamieszka też w naszych telefonach za sprawą gry „Robert Lewandowski Euro Star 2016”.

 

To piłkarska zręcznościówka, której głównym bohaterem jest oczywiście najpopularniejszy polski piłkarz. – Gra powstała w ramach współpracy Fuero Games i Roberta Lewandowskiego. Byliśmy pewni, że gra sportowa będzie wspaniałym narzędziem komunikacyjnym Roberta z milionami jego fanów na całym świecie. Dzisiaj w momencie, kiedy Facebook i Instagram ograniczają zasięgi własna gra pozwala na nieograniczony kontakt ze swoimi fanami – mówi Stanisław Fiedor, szef studia Fuero Games, w rozmowie z serwisem Wirtualne Media.pl.

 

O co chodzi w „RL Euro Star 2016”? O jak najdłuższe i możliwie najefektowniejsze podbijanie piłki. Gra jest darmowa zarówno na Androidzie, jak i iOS. – Przede wszystkim zależało nam, jak i Robertowi, by jak największa grupa fanów mogła skorzystać z gry, stąd decyzja o udostępnieniu gry za darmo. (…) Pomimo, że w grze występują mikrotransakcje, to wszystkie przedmioty użytkownicy mogą odblokować za darmo poprzez granie i levelowanie, dzięki czemu otrzymują darmowe monetki, lub nowe przedmioty – dodaje Fiedor.

 

 

Twórca przyznaje też, że gra powstawała w ekspresowym tempie (produkcja w 2 miesiące), żeby zdążyć na EURO 2016. Na szczęście reprezentacja Polski wygrała pierwsze spotkanie na Mistrzostwach więc humory dopisują, a ilość pobrań apki idzie w górę z każdą godziną. Oceny wahają się w tej chwili między 4.5 a 5 gwiazdek w Sklepie Play. Fiedor zapowiada, że to początek „wieloletniej współpracy” i możemy spodziewać się częstych aktualizacji tego produktu.

 

POBIERZ „Robert Lewandowski Euro Star 2016”.

 

lewandowski

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adrian Fulneczek