galaxy-note-5

Samsung najnowszy model z serii Note ujawni podczas konferencji Galaxy Unpacked 2016. Jak pokazuje historia, premiera smartfonu z roku na rok następowała coraz szybciej. Tak będzie i tym razem. Ostatnio Samsung zaprezentował Galaxy Note 5 13 sierpnia. Jaka zatem data kojarzona jest z numerem 7?

 

Dokładnie 2 sierpnia bieżącego roku nastąpi konferencja Samsunga. Tego dnia rozwieją się wszelkie wątpliwości i niedomówienia związane z modelem Galaxy Note 7 – czy będzie wersja z płaskim, czy też zaokrąglonym ekranem. Rozwiąże się również sprawa zastosowanych bajerów, których, sądząc po plotkach, producent nie szczędził.

 

galaxy note 7

 

Czekacie? Już wkrótce atmosfera wokół Galaxy Note 7 bądź Galaxy Note 7 edge zrobi się jeszcze gorętsza. Najbardziej zastanawiająca mnie kwestia to wersja zastosowanego Androida. Czy Samsung wkroczy już w świat oznaczony literką „N”, czy obieca jedynie szybką aktualizację do zapowiedzianego niedawno przez Google systemu operacyjnego.

 

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.