[Galeria] Batman na Androida – to będzie hit!

Kamil Lewicki Aplikacje 2016-06-13

batman-telltale-1

Z pewnością kojarzycie produkcję studia Telltale Games pod tytułem The Walking Dead. Ta epizodyczna przygoda zyskała sukces na całym świecie i zdobyła serca miłośników zombie w każdej dostępnej na rynku formie. Już niebawem dostaniemy podobną porcję emocji i rozrywki, lecz w nieco innym klimacie. Bruce, złoczyńcy i Gotham. Czyli Batman na Androida!

 

O Batmanie przewidzianym na systemy mobilne słyszeliśmy już w zeszłym roku. Teraz jednak sprawa nabrała tempa za sprawą dziejącego się w Mieście Aniołów E3. Do tej pory nie zaprezentowano kolejnego wideo. Pojawiło się jednak parę grafik, które skutecznie podsycają atmosferę wokół Batmana. Telltale Games znane jest z emocjonujących  i wymagających od gracza stalowych nerwów produkcji, zapewne świat Bruce’a Wayne’a naszpikowany zostanie konspiracjami i wyborami moralnymi. Choć dla znawców tematu, to nic zaskakującego.

 

 

Batman podzielony zostanie oczywiście na epizody. Pierwszy z nich będzie można nabyć już tego lata, pozostałe pojawiać się będą sukcesywnie. Opcje zakupu standardowe: albo pojedynczo, albo season pass dający dostęp do całej gry.

 

źródło: Android Authority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x