batman-telltale-1

Z pewnością kojarzycie produkcję studia Telltale Games pod tytułem The Walking Dead. Ta epizodyczna przygoda zyskała sukces na całym świecie i zdobyła serca miłośników zombie w każdej dostępnej na rynku formie. Już niebawem dostaniemy podobną porcję emocji i rozrywki, lecz w nieco innym klimacie. Bruce, złoczyńcy i Gotham. Czyli Batman na Androida!

 

O Batmanie przewidzianym na systemy mobilne słyszeliśmy już w zeszłym roku. Teraz jednak sprawa nabrała tempa za sprawą dziejącego się w Mieście Aniołów E3. Do tej pory nie zaprezentowano kolejnego wideo. Pojawiło się jednak parę grafik, które skutecznie podsycają atmosferę wokół Batmana. Telltale Games znane jest z emocjonujących  i wymagających od gracza stalowych nerwów produkcji, zapewne świat Bruce’a Wayne’a naszpikowany zostanie konspiracjami i wyborami moralnymi. Choć dla znawców tematu, to nic zaskakującego.

 

 

Batman podzielony zostanie oczywiście na epizody. Pierwszy z nich będzie można nabyć już tego lata, pozostałe pojawiać się będą sukcesywnie. Opcje zakupu standardowe: albo pojedynczo, albo season pass dający dostęp do całej gry.

 

źródło: Android Authority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.