Galaxy Note 7 pojawi się w wersji Edge – potwierdzenie od Samsunga

Adam Lulek Newsy 12-06-2016

Galaxy-Note-6-Concept-1024x739

 
Seria Galaxy Note ma rzesze fanów na całym świecie i zapoczątkowała modę na tzw. phablety. Nie wiadomo jednak do końca dlaczego, firma wprowadziła ostatni model tylko na poszczególne rynki, z wyłączeniem Europy. Według władz spółki, powodem takiego stanu rzeczy było rzekome niedostosowanie urządzenia do potrzeb klientów w Europie, co brzmiało jako marketingowy bełkot.
 
Note 7
 
Teraz jednak jest bardzo wysoce prawdopodobne, że Note’a 7 zobaczymy w Europie już tego lata. Zagraniczne media spekulowały na temat wersji flagowca. W ostatnim czasie w Internecie pojawiły się informacje na temat opcji Note’a 7 z zagiętym wyświetlaczem. Wygląda na to, że ten smartfon będzie właśnie dostępny w sprzedaży. Potwierdza to oficjalna zapowiedź od samego Samsunga, w której pojawia się słowo Edge. Z drugiej strony, można to równie przetłumaczyć jako krawędź, jednak wiemy, że Edge oznacza zakrzywiony wyświetlacz u Samsunga.
 
Ciekaw jestem czy tego typu rozwiązanie w popularnym phablecie się sprawdzi i czy klienci je zaakceptują. Model Note Edge, z jednym zakrzywionym krańcem nie był hitem sprzedażowym, ale stał się eksperymentem firmy, która „testowała” zagięty wyświetlacz na klientach.
 
źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x