[Film] Oto możliwości projektu Tango – Google chwali się możliwościami swojego pomysłu

Newsy

lenovo phab2 pro oficjalnie specyfikacja cena dane techniczne

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

W piątek Lenovo zaprezentowało światu pierwsze, komercyjne urządzenie bazujące na projekcie Tango. Jak zapewne doskonale wiecie, jest nim model Phab2 Pro. Google nie może zmarnować okazji i tak jak Chińczykom nie do końca wyszła prezentacja, tak Amerykanie chcą podejść do tego tematu bardziej tradycyjnie.

 

Co to oznacza? Tradycyjne „reklamówki”, czyli filmy pokazujące wyidealizowane możliwości projektu Tango. Wyidealizowane to naprawdę idealne słowo, gdyż jak wspomniałem wcześniej, na konferencji nie do końca udało się wszystko poprawnie przedstawić, a jeśli już to nie wyglądało to tak dobrze jak na następujących nagraniach:

 

 

 

 

Podoba się? Pamiętajmy, że to dopiero początek możliwości projektu Tango. Według mnie najważniejszym rynkiem, na którym „znajomość otoczenia” się sprawdzi to wirtualna rzeczywistość. Dodatkowe dane pozwolą programistom zdecydowanie rozwinąć możliwość stosunkowo prostych aplikacji obecnych propozycji.

 

Jednak czy projekt Tango osiągnie sukces czy też z czasem przeminie i wszyscy o nim zapomną? Dajcie znać, co sądzicie o tym rozwiązaniu.

 

 

źródło: androidauthority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x