lenovo phab2 pro oficjalnie specyfikacja cena dane techniczne

 

W piątek Lenovo zaprezentowało światu pierwsze, komercyjne urządzenie bazujące na projekcie Tango. Jak zapewne doskonale wiecie, jest nim model Phab2 Pro. Google nie może zmarnować okazji i tak jak Chińczykom nie do końca wyszła prezentacja, tak Amerykanie chcą podejść do tego tematu bardziej tradycyjnie.

 

Co to oznacza? Tradycyjne „reklamówki”, czyli filmy pokazujące wyidealizowane możliwości projektu Tango. Wyidealizowane to naprawdę idealne słowo, gdyż jak wspomniałem wcześniej, na konferencji nie do końca udało się wszystko poprawnie przedstawić, a jeśli już to nie wyglądało to tak dobrze jak na następujących nagraniach:

 

 

 

 

Podoba się? Pamiętajmy, że to dopiero początek możliwości projektu Tango. Według mnie najważniejszym rynkiem, na którym „znajomość otoczenia” się sprawdzi to wirtualna rzeczywistość. Dodatkowe dane pozwolą programistom zdecydowanie rozwinąć możliwość stosunkowo prostych aplikacji obecnych propozycji.

 

Jednak czy projekt Tango osiągnie sukces czy też z czasem przeminie i wszyscy o nim zapomną? Dajcie znać, co sądzicie o tym rozwiązaniu.

 

 

źródło: androidauthority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.