google wyszukiwanie kontaktow aktualizacja 2

 

To drobnostki zazwyczaj sprawiają, że przywiązujemy się do danych aplikacji jak i całych platform. Tak oto Windows Phone mimo że w gruncie rzeczy jest interesującym systemem to właśnie pomniejsze problemy sprawiają, że to oprogramowanie umiera. Wróćmy jednak do Androida i drobnej zmianie w głównej wyszukiwarce.

 

W większości launcherów na głównym pulpicie znajdziemy domyślny widżet wyszukiwarki Google. Jego kliknięcie tak naprawdę otwiera główną aplikację Amerykanów, która pozwala nam na zdecydowanie więcej niż znajdowanie danych stron internetowych. Teraz ma pozwolić także w szybki sposób wyszukiwać kontakty.

 

google wyszukiwanie kontaktow aktualizacja

 

Tak, ta jakże prosta zmiana ułatwi nam szybkie łączenie się z daną osobą poprzez telefon czy też wysłanie e-maila.

 

Jak to zazwyczaj bywa, aby zdobyć tę funkcjonalność należy poczekać aż Google zdecyduje się na jej odblokowanie „serwerowo”. Póki co tylko nieliczni mogą skorzystać z wyszukiwania kontaktów i być może komuś z Was przypadł ten los testowania nowej możliwości?

 

 

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.