motorola lenovo moto z oficjalnie specyfikacja cena dane techniczne3

 

W piątek Lenovo zaprezentowało dwa, nowe, oryginalne smartfony. Pierwszy z nich do Phab2 Pro, a więc pierwsze urządzenie na bazie projektu Tango. Jednak to Moto Z (Force) zrobiło na mnie największe wrażenie i nie ukrywam, że chętnie zamieniłbym OnePlus 2 właśnie na ten model. Jednak czy Wy uważacie podobnie?

 

Jak to mam w zwyczaju w tym roku, po każdej większej prezentacji zadaje Wam pytanie o najlepszego, dotychczasowo zaprezentowanego  smartfona. Co prawda znajdujemy się tuż przed premierą OnePlus 3, ale i dla tego modelu znajdzie się odpowiedni moment, gdyż na dniach otrzymamy egzemplarz testowy. Mimo wszystko wróćmy do znanych już oficjalnie smartfonów. Decydujcie które urządzenie zrobiło na Was największe wrażenie w momencie premiery:

Oczywiście Moto Z nie jest pozbawione wad. Grubość nieco ponad 5 milimetrów sprawiła, że aparat zdecydowanie wystaje ponad tylną powierzchnię, a akumulator nie jest duży. Dodatkowo zrezygnowano z gniazda słuchawkowego na rzecz przesyłania dźwięków przez USB-C. Z drugiej strony mamy ciekawie rozwiązane moduły.

 

W takim razie decydujcie, a w komentarzu podzielcie się swoimi opiniami.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.