[Ankieta] Lenovo Moto Z najlepszym smartfonem tego roku?

Newsy

motorola lenovo moto z oficjalnie specyfikacja cena dane techniczne3

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

W piątek Lenovo zaprezentowało dwa, nowe, oryginalne smartfony. Pierwszy z nich do Phab2 Pro, a więc pierwsze urządzenie na bazie projektu Tango. Jednak to Moto Z (Force) zrobiło na mnie największe wrażenie i nie ukrywam, że chętnie zamieniłbym OnePlus 2 właśnie na ten model. Jednak czy Wy uważacie podobnie?

 

Jak to mam w zwyczaju w tym roku, po każdej większej prezentacji zadaje Wam pytanie o najlepszego, dotychczasowo zaprezentowanego  smartfona. Co prawda znajdujemy się tuż przed premierą OnePlus 3, ale i dla tego modelu znajdzie się odpowiedni moment, gdyż na dniach otrzymamy egzemplarz testowy. Mimo wszystko wróćmy do znanych już oficjalnie smartfonów. Decydujcie które urządzenie zrobiło na Was największe wrażenie w momencie premiery:

Oczywiście Moto Z nie jest pozbawione wad. Grubość nieco ponad 5 milimetrów sprawiła, że aparat zdecydowanie wystaje ponad tylną powierzchnię, a akumulator nie jest duży. Dodatkowo zrezygnowano z gniazda słuchawkowego na rzecz przesyłania dźwięków przez USB-C. Z drugiej strony mamy ciekawie rozwiązane moduły.

 

W takim razie decydujcie, a w komentarzu podzielcie się swoimi opiniami.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x