motox

Po premierze Moto Z istnieje zrozumiała obawa, że będzie to zamiennik dla serii Moto X. Jak jest naprawdę? Motorola wydawała w tej sprawie oficjalny komunikat.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

 

W rozmowie z Android Police przedstawiciel firmy uspokajał miłośników MotoX:

 

„Moto X żyje i ma się dobrze. Moto X Force pojawiło się zresztą niedawno na kilku nowych rynkach na świecie. Moto X i Moto Z dzielą niektóre świetne cechy, ale ostatecznie dają użytkownikom inne doświadczenia i sprawiają, że nasze portfolio jest bogatsze, a oferta ciekawsza dla osób szukających smartfona, który będzie odpowiadał ich potrzebom. Nie wątpię jednak, że klienci głodni nowych technologii, szukający nowych doświadczeń, sięgną po Moto Z i Moto Mods”.

 

Warto pamiętać, że mówiąc o Moto X, Motorola ma na myśli model z 2015 roku. W żaden sposób nie zapowiada więc nowych telefonu z sygnaturą X. Istnieje co prawda pewna szansa, że obie serie będą rozwijane symultanicznie, ale nawet po tej wypowiedzi trudno jednoznacznie stwierdzić jakie ma plany w stosunku do Moto X.
Adrian Fulneczek