Czy to koniec serii MotoX? Niejasne stanowisko Motoroli

Newsy

motox

Po premierze Moto Z istnieje zrozumiała obawa, że będzie to zamiennik dla serii Moto X. Jak jest naprawdę? Motorola wydawała w tej sprawie oficjalny komunikat.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 

W rozmowie z Android Police przedstawiciel firmy uspokajał miłośników MotoX:

 

„Moto X żyje i ma się dobrze. Moto X Force pojawiło się zresztą niedawno na kilku nowych rynkach na świecie. Moto X i Moto Z dzielą niektóre świetne cechy, ale ostatecznie dają użytkownikom inne doświadczenia i sprawiają, że nasze portfolio jest bogatsze, a oferta ciekawsza dla osób szukających smartfona, który będzie odpowiadał ich potrzebom. Nie wątpię jednak, że klienci głodni nowych technologii, szukający nowych doświadczeń, sięgną po Moto Z i Moto Mods”.

 

Warto pamiętać, że mówiąc o Moto X, Motorola ma na myśli model z 2015 roku. W żaden sposób nie zapowiada więc nowych telefonu z sygnaturą X. Istnieje co prawda pewna szansa, że obie serie będą rozwijane symultanicznie, ale nawet po tej wypowiedzi trudno jednoznacznie stwierdzić jakie ma plany w stosunku do Moto X.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x