[Pobierz] Facebook Messenger znowu z SMSami – jeden komunikator od wszystkiego?

Newsy

facebook messenger sms wiadomosci tekstowe beta

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Facebook już nie raz się szczycił tym, że ich Messenger to najlepszy komunikator i nie potrzebujemy żadnego innego – ewentualnie możemy jeszcze zastanowić się nad WhatsAppem. Coś w tym stwierdzeniu jest, gdyż jeśli nie korzystamy z innego portalu społecznościowego czy też po prostu innej tego typu aplikacji to w takim razie zapomnijmy również o osobnym programie odpowiedzialnym za SMSy.

 

Wiadomości tekstowe dzisiaj tak naprawdę już są przestarzałą, drogą technologią, z której korzysta coraz mniej osób. W moim przypadku SMSy wykorzystuje jedynie do szybkiego kontaktu z rodzicami, ale mniejsza z tym. Facebook już raz zaimplementował wiadomości tekstowe w swojej aplikacji Messengera, ale po pewnej aktualizacji ta możliwość zniknęła. Teraz znowu powraca, ale w komunikatorze w wydaniu beta. Zasady działania nie trzeba wyjaśniać – po prostu żegnamy się z osobną aplikacją na rzecz Messengera. Ironicznie można dodać, że coraz łatwiej zrozumieć zasobożerność i samą wagę tego programu.

 

 

Jednak jak zdobyć tę funkcjonalność zanim zawita do tradycyjnej aplikacji? Na dwa sposoby:

 

  • Sprawdzony i pewny to po prostu zapisanie się do testów Messengera: Klik!
  • Można również pobrać sam program, ale w tym wypadku możemy mieć problem z wymuszeniem funkcjonalności ze strony serwera Facebooka: Klik!

 

Źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x