Oficjalnie poznajcie Lenovo Phab2 Pro – oto specyfikacja i zaskakująca cena pierwszego urządzenia na bazie projektu Tango

Newsy

lenovo phab2 pro oficjalnie specyfikacja cena dane techniczne 2

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Długo musieliśmy czekać, aż Google na tyle dopracuje projekt Tango, aby ten mógł mieć swoją komercyjną premierę. Jednak ten dzień nastał i tak oto Lenovo jako pierwsze zaprezentowało smartfona korzystającego z amerykańskiej platformy pozwalającej urządzeniu opisać i zrozumieć otoczenie, w którym się znajduje.

 

Siłą rzeczy to właśnie aparaty i poszczególne sensory są najważniejsze w Phab2 Pro, ale pozostała specyfikacja nie należy do najgorszej, chociaż spodziewaliśmy się danych technicznych z najwyższej półki. Prezentują się one następująco:

 

  • 6,4-calowy wyświetlacz QuadHD;
  • układ Snapdragon 652;
  • 4 GB RAM;
  • 64 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika;
  • aparat 16 MPx na bazie projektu Tango („rybie oko”, port podczerwieni);
  • akumulator o pojemności 4050 mAh;
  • wymiary: 88,6 x 179,8 x 6.96-10,7 mm;
  • Android 6.0 Marshmallow.

 

Idealny konkurent dla Xperii X, prawda? Gdyby nie ten wyświetlacz. Jednak Phab2 Pro tak naprawdę jeszcze nie ma konkurencji, gdyż sam projekt Tango dla wielu osób okaże się tak ogromną zaletą rozwojową wirtualnej rzeczywistości, że ten smartfon Lenovo okaże się jedynym, słusznym wyborem.

 

lenovo phab2 pro oficjalnie specyfikacja cena dane techniczne

 

Jak to w zwyczaju mają Chińczycy, od razu została podana cena Phab2 Pro i teraz uwaga. Zwykle za tak innowacyjne urządzenia, producenci każą sobie płacić astronomiczne kwoty, a w tym wypadku, w Stanach Zjednoczonych, zamkniemy się w 1900 złotych, co jest zdecydowanie niższą wartością niż w przypadku Samsunga Galaxy S7 czy też LG G5.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x