xiaomi mi band 2

Xiaomi Mi Band 2 trafia do przedsprzedaży. Opaskę zamawiać mogą również Polacy

Newsy

miband 2

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Nadeszła właśnie chwila, na którą wielu z pewnością czekało. Najnowsza inteligentna opaska Xiaomi trafiła do przedsprzedaży, i jest już dostępna w najpopularniejszych sklepach internetowych.

 

Jeśli chcecie zamówić Mi Band 2 z ekranem OLED, to nic nie stoi na przeszkodzie. Sklep Geekbuying poinformował, że opaska jest dostępna globalnie, co oznacza, że klienci z naszego kraju bez problemu mogą składać zamówienia. MI Band 2 w przedsprzedaży kosztuje 39,99$, natomiast wszystkie wysyłki będą realizowane po 14 czerwca tego roku.

 

Chętni powinni się śpieszyć, ponieważ cena w sprzedaży regularnej z pewnością będzie wyższa. Zamówienia można składać TUTAJ. Zainteresowani?

 

Źródło: gizchina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x