Tego o Androidzie N dowiemy się dopiero za kilka tygodni…

Newsy

Androidnutella

 
Przypomnijmy, że Android N ma między innymi przede wszystkim skupić się na dalszym ulepszeniu systemu i poprawie błędów. Ponadto wsparte będzie w końcu multi-window, które pozwoli na pracę dwóch aplikacji sąsiadująco na jednym ekranie. Pojawią się także nowe emoji i bezpośrednia możliwość odpowiedzi na wiadomości z panelu powiadomień. Te z kolei zostaną przebudowane i uporządkowane. Dodana zostanie również opcja oszczędzania pakietu internetowego. Kolejną nowinką ma być tryb nocny znany z iOSa oraz usprawniona funkcja Doze.
 
W marcu, została udostępniona wersja Developer Preview, a w maju podczas konferencji Google mogliśmy po raz kolejny zobaczyć nową odsłonę systemu z zielonym robotem. Nie wiemy jednak co stoi za literą N i jak będzie się nazywać następne wcielenie Androida. Google umieściło jakiś czas temu stronę, na której można było podawać swoje pomysły na temat nazwy wspomnianej wersji.
 
 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]


 
Teraz Google dziękuje nam za nasze wpisy i udostępnia krótki filmik, który możecie zobaczyć powyżej. Dodatkowo gigant informuje nas, że nazwę poznamy dopiero za kilka tygodni. No cóż…jakkolwiek nowa wersja systemu będzie się nazywała, to i tak nie mogę się jej doczekać na moim smartfonie.
 
źródło: twitter, phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x