ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Zapomnijcie o Snapdragonie 820 – w drodze modele z 821 i 823 od Asusa i LeEco

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
snapdragon 821 qualcomm asus zenfone 3 deluxe

Obecnie najwydajniejszym układem Qualcomma jest Snapdragon 820, który jest udaną propozycją sprawiającą, że zapominamy o zeszłorocznej porażce. Jednak w tym roku ta jednostka nie będzie jedyną z najwyższej półki, gdyż już możemy spodziewać się modeli z układami numerowanymi jako 821 i 823.

O Snapdragonie 823 słyszeliśmy już wiele razy, ale niedawno okazało się, że pierwsze urządzenie z tym układem może niedługo ujrzeć światło dzienne. Tak jak w przypadku Snapdragona 820, tak i teraz to LeEco ma być pierwszą firmą, która przedstawi smartfona z najlepszą propozycją od Qualcomma. W takim razie co ze Snapdragonem 821? Wcześniej nie mogliśmy usłyszeć o tej propozycji, ale ujrzała ona światło dzienne za sprawą materiałów prasowych niejakiego Asusa Zenfone 3 Deluxe.

snapdragon 821 qualcomm asus zenfone 3 deluxe 23

Jak możecie przeczytać, tajwański smartfon nie będzie robił wrażenia tylko za sprawą głównej jednostki obliczeniowej, ale także resztą specyfikacji z 6 GB RAM i 256 GB wbudowanej pamięci (UFS 2.0) dla użytkownika.

Najprawdopodobniej i Snapdragon 821, i 823 będą jedynie podkręconymi wersjami znanego nam już modelu oznaczonego numerem 820. Tym samym możemy spodziewać się, że Exynos 8890 zostanie w tyle. Jednak jak bardzo? Na pierwsze testy musimy jeszcze poczekać.

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy