motorola moto z droid evleaks

 

Już jutro odbędzie się jedna z najważniejszych, jak nie najważniejsza, konferencja Lenovo. Ujrzymy na niej przynajmniej dwa smartfony warte uwagi. Pierwsze z nich to oczywiście tytułowe Moto Z, a drugie to Phab 2 Pro, a więc pierwsze urządzenie oparte na projekcie Tango.

 

Mimo wszystko zajmijmy się flagowym smartfonem z marką przejętą po Motoroli. Wiemy, że ten telefon będzie modułową propozycją i już na starcie ujrzymy zdecydowanie więcej rozszerzeń niż ma to miejsce w przypadku LG G5. Jednak to nie jedyna niespotykana możliwość, którą oferować ma Moto Z. Jak zdradza nowa zapowiedź, charakterystycznie zabudowany i wystający aparat będzie miał ogromną zaletę w postaci 10-krotnego, optycznego zbliżenia obrazu. Producenci o tym aspekcie już dawno zapomnieli – nie licząc Asusa i Zenfone’a Zoom.

 

motorola lenovo moto z aparat 10x zoom optyczny

 

Jak to zapowiada Lenovo, będziemy mogli zrobić zdjęcie całego morza, a z drugiej strony Moto Z będzie w stanie w świetnej jakości zachować obraz samego zachodzącego słońca.

 

Najprawdopodobniej jutro ujrzymy kilka odmian Moto Z, tak jak to miało miejsce w zeszłym roku z Moto X. Jednak więcej szczegółów poznamy już jutro, podczas nadchodzącej konferencji. Czy warto czekać? Z pewnością.

 

 

źródło: androidpure

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.