ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Snapchat rozszerza funkcjonalność i zmienia wygląd. Twórcy zarobią na Was jeszcze więcej

Autor: Paweł Bilski Kategoria: Aplikacje
snapchat-logo-930x434

Zakładka Stories w Snapchacie, to tak naprawdę najważniejsza cecha aplikacji. Obok niej użytkownicy znajdą kartę Discover, której wygląd nie wszystkim wpadł w gusta. Twórcy w końcu coś postanowili z tym zrobić, i nieco całość uprościli – dodając też małą, ale istotną nowość.

Nowa karta Discover nie będzie już okrągłą siatką z logiem każdego z kanałów. Twórcy wprowadzają nową, kwadratową siatkę, która przedstawiać będzie obrazy oraz krótkie teksty przedstawiające kanał, co ma oczywiście ułatwić odpowiedni wybór użytkownikom. Najnowsza aktualizacja pozwoli także subskrybować kanały, które to następnie pokażą się na górze zakładki Stories.

snapchat ttt

Na pierwszy rzut oka można odnieść wrażenie, że jest to jedna z nielicznych aktualizacji, która ułatwi życie użytkownikom. Nic bardziej mylnego. Prawdziwymi odbiorcami tego uaktualnienia są twórcy kanałów, z którymi Snapchat ma odpowiednie umowy. Nowa aktualizacja pozwoli Snapchatowi jeszcze szybciej do Was dotrzeć, co oczywiście wpłynie na jakość kampanii reklamowych. Co z tego wynika, wszyscy wiemy.

Aktualizacja już zmierza w stronę użytkowników, więc bardzo możliwe, że dotarła i do Was.

Źródło: phonearena

Sprawdź najnowsze wpisy