lenovo phab 2 pro projekt tango

 

Już pojutrze Lenovo będzie miało pierwszą szansę, aby pokazać – być może – najważniejsze smartfony tego roku ze swojego portfolio. Przede wszystkim ma pojawić się Moto Z jako pierwszy modularny telefon firmy, ale także zaprezentowany może zostać model Phab 2 Pro, który będzie pierwszy urządzeniem bazującym na projekcie Tango.

 

O samym smartfonie, póki co, niewiele wiemy. Z pewnością będzie musiał posiadać dużą moc obliczeniową, ale też nie będzie należał do małych, co zdradził Evan Blass. Tym razem do gry wchodzi inna osoba, która specjalizuje się w psuciu niespodzianek wielkim firmom, a więc Steve Hemmerstoffer, którego na Twitterze znajdziemy pod pseudonimem @OnLeaks. Dzisiaj już zdradził zapowiedź Samsunga Galaxy Note 7 (jego nazwę), ale to nie jedyna nowość. Tym razem przedstawił smartfona z pierwszego akapitu, który prezentować ma się następująco:

 

 

Zważywszy na rozmiary urządzenia, zaokrąglone plecy z pewnością ułatwią chwyt urządzenia. Możemy dojrzeć również dotykowe klawisze pod wyświetlaczem, które nie są już zbyt popularne, co oczywiście nie oznacza, że są złe.

 

W takim razie już 9 czerwca, podczas konferencji Lenovo, będziemy oczekiwać na Moto Z i Phab 2 Pro. Jednak które z tych urządzeń jest dla Was ciekawsze?

 

 

źródło: Twitter.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.