Nowa aplikacja Twittera dla Androida – razem z aktualizacją pojawia się Material Design

Aplikacje

twitter aktualizacja material design aplikacja android

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Twitter stosunkowo niedawno zapowiedział wielkie zmiany w zasadach dodawania tweetów. Jednak użytkownicy nie tylko w tej kwestii oczekiwali nowości. Także wygląd aplikacji na Androida miał zostać odmieniony, o czym mówiło się przez długi czas. Dzisiaj Twitter oficjalnie zaprezentował nową aplikację.

 

Razem z Androidem 5.0 Lollipop, Google postanowiło na drastyczną zmianę wyglądu swojego ekosystemu, którą cały czas wprowadza w każdym swoim produkcie. Przez dwa lata wiele aplikacji dostosowywało się do nurtu Material Design i tym razem przyszła pora na Twittera. Tym samym aplikacja na Androidzie prezentuje się następująco:

 

twitter android material design aktualizacja

 

Nie można powiedzieć, że poprzednia wersja była brzydka czy też nieintuicyjna, ale nowe wydanie ewidentnie wpisuje się w trend Google.

 

Twitter wspomina, że nowy wygląd aplikacji pojawi się poprzez aktualizację, która już została wydana w sklepie Play. Jednak tradycyjnie nie wszyscy od razu ją dostaną toteż warto uzbroić się w cierpliwość, gdyż równie dobrze może się okazać, że nasz region może ją otrzymać dopiero jutro.

 

Mimo wszystko zajrzyjcie do sklepu Play czy nie pojawił się już odpowiedni komunikat: Klik!

 

 

źródło: Twitter


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x