Galaxy-Note-6-Edge-based-on-leaked-schematics

 

Pierwszy phablet Samsunga ze stylusem pojawił się, gdy na rynku dominowała już druga edycja tradycyjnego, flagowego smartfonu tej firmy. Stąd też nieświadomi konsumenci mogli uważać, że Note jest starszy od Galaxy S mimo że w rzeczywistości jest zupełnie inaczej.

 

O tym, że nie ujrzymy Galaxy Note 6 już pisaliśmy, ale od tamtego momentu wciąż niepewnie traktowaliśmy tę informację. Dzisiaj również nie otrzymaliśmy oficjalnego potwierdzenia, ale główny konkurent Evana Blassa, a więc Steve Hemmerstoffer znany na Twitterze szerzej jako OnLeaks, napisał następującego tweeta:

 

 

Tym samym spotykamy się z kolejną informacją mówiącą, że Samsung zrówna numeracje Galaxy S i Note. Jest to oczywiście dla nas kosmetyczna zmiana, ale pozwoli rozwiązać problem, o którym wspomniałem w pierwszym akapicie.

 

Jednak ostateczne potwierdzenie, że to na Galaxy Note 7 czekamy będzie pojawienie się powyższej – lub podobnej – grafiki na profilach społecznościowych Samsunga. Wtedy nie będzie już żadnych wątpliwości, że niezbyt dobrze przyjęty Galaxy Note 5 zostanie zastąpiony właśnie modelem z „7” w nazwie.

 

 

źródło: Twitter

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.