Prezes firmy się chwali – oto jakie zdjęcia będzie robił OnePlus 3

Łukasz Pająk Newsy 2016-06-06

oneplus 3 evan blass evleaks render

 

Do premiery kolejnego flagowego smartfonu ze stajni OnePlus nie zostało dużo czasu. Jednak akcja marketingowa związana z jego prezentacją trwa w najlepsze. Chińczycy już na każdym polu starają się zaistnieć o czym świadczą chociażby otwarte testy smartfonu, możliwość jego kupna poprzez wirtualną rzeczywistość czy też samo oferowanie tego typu okularów.

 

Tym razem producent postanowił w nieco bardziej tradycyjny przedstawić zalety OnePlus 3, a dokładniej jego aparatu. Poprzednik w tej kwestii na samym początku miał problemy z chociażby szybkim uchwyceniem ostrości, ale jakość również nie była piorunująca. Jak to wygląda w przypadku nadchodzącego smartfonu? Oceńcie sami:

 

 

 

Jak to zazwyczaj bywa, nie możemy być pewni, czy nikt nie maczał palców w tych zdjęciach i nie zostały one przerobione toteż musimy wierzyć firmie na słowo, że jakość będzie taka jak widzimy powyżej.

 

Prezentacja OnePlus 3 odbędzie się 14 czerwca i wtedy dokładnie poznamy to co… już tak naprawdę doskonale znamy. Chińczycy najprawdopodobniej niczym nas nie zaskoczą i jedyne na co możemy czekać to polskie ceny tego flagowego smartfonu.

 

 

Źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x