Zobacz jak androidowe apki zadziałają z Chromebookami [VIDEO]

Adrian Fulneczek Aplikacje 2016-06-06

chromebook2

Najpopularniejsza przeglądarka internetowa i najpopularniejszy app-store na świecie wreszcie razem. Co daje takie połączenie? Nielimitowane możliwości.

Google dotrzymuje słowa. Po zapowiedzi na I/O 2016, że Chrome OS będzie działają z aplikacjami Androida, teraz widzimy dowody, że to możliwe. Zwykli użytkownicy będą co prawda musieli poczekać na korzystanie z tej opcji co najmniej do jesieni, ale już teraz możecie zobaczyć jak to działa na nagraniu z kanału Google Developers.

– Dzięki temu będziecie mogli mieć wszystkie swoje ulubione aplikacje i gry z telefonu również na swoich komputerach. To będzie przełom, bo na komputery trafią aplikacje, które wcześniej nigdy na nich nie działały, np. Snapchat – mówił Kan Liu, Director of Product Managment w Chrome OS.

Jego prezentację możecie zobaczyć od 5 minuty, poniżej:

YouTube Preview Image

 • Przemek

  ale się Microsoft rozpanoszył. 9:30 odpalają Worda 🙂

 • snovvy77

  Pytanie brzmi czy będzie można instalować aplikację ze sklepu GP na zewnętrznych nośnikach bo pamięć wewnętrzną w chromebookach jest max 32GB. Co prawda powinno to spokojne wystarczyć na aplikację i parę gier ale w przypadku chromebooków z pamięcią wewnętrzną 16GB może się okazać to nie wystarczające.

 • Krzysiek

  „że Chrome OS będzie działają z aplikacjami Androida, teraz widzimy dowody”
  Poprawcie bo aż w oczy kole.x