Zobacz jak androidowe apki zadziałają z Chromebookami [VIDEO]

Aplikacje

chromebook2

Najpopularniejsza przeglądarka internetowa i najpopularniejszy app-store na świecie wreszcie razem. Co daje takie połączenie? Nielimitowane możliwości.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

 

Google dotrzymuje słowa. Po zapowiedzi na I/O 2016, że Chrome OS będzie działają z aplikacjami Androida, teraz widzimy dowody, że to możliwe. Zwykli użytkownicy będą co prawda musieli poczekać na korzystanie z tej opcji co najmniej do jesieni, ale już teraz możecie zobaczyć jak to działa na nagraniu z kanału Google Developers.

 

– Dzięki temu będziecie mogli mieć wszystkie swoje ulubione aplikacje i gry z telefonu również na swoich komputerach. To będzie przełom, bo na komputery trafią aplikacje, które wcześniej nigdy na nich nie działały, np. Snapchat – mówił Kan Liu, Director of Product Managment w Chrome OS.

 

Jego prezentację możecie zobaczyć od 5 minuty, poniżej:

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x