Od jutra Sony Ericsson X10 w Erze

Newsy

 

Sony_Ericsson_XPERIA_X10

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Od jutra (tj. 22 kwietnia) dostępny ma być w Erze, pierwszy telefon Sony Ericssona z Androidem. Wtedy też powinny ukazać się pierwsze cenniki Xperii X10 na stronie operatora. Póki co niczego więcej nie wiadomo. Jednak zapowiada się bardzo ciekawa konfrontacja pomiędzy bogatą w telefony z Androidem ofertą Playa, a właśnie Erą.

Sony Ericsson Xperia X10 (nazwa kodowa Rachael) może pochwalić się wydajnym procesorem Snapdragon Qualcomm QSD8250 o taktowaniu 1GHz, aparatem o rozdzielczości 8.1MPx, wyjściem słuchawkowym 3.5mm oraz dotykowym ekranem pojemnościowym o przekątnej 4″ oraz rozdzielczości 854x480px. Pełna specyfikacja telefonu dostępna jest tutaj.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x