Sony_Ericsson_XPERIA_X10

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Od jutra (tj. 22 kwietnia) dostępny ma być w Erze, pierwszy telefon Sony Ericssona z Androidem. Wtedy też powinny ukazać się pierwsze cenniki Xperii X10 na stronie operatora. Póki co niczego więcej nie wiadomo. Jednak zapowiada się bardzo ciekawa konfrontacja pomiędzy bogatą w telefony z Androidem ofertą Playa, a właśnie Erą.

Sony Ericsson Xperia X10 (nazwa kodowa Rachael) może pochwalić się wydajnym procesorem Snapdragon Qualcomm QSD8250 o taktowaniu 1GHz, aparatem o rozdzielczości 8.1MPx, wyjściem słuchawkowym 3.5mm oraz dotykowym ekranem pojemnościowym o przekątnej 4″ oraz rozdzielczości 854x480px. Pełna specyfikacja telefonu dostępna jest tutaj.

Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).