Pierwszy smartfon oparty na projekcie Tango mały nie będzie – Evan Blass zdradza szczegóły

Newsy

lenovo google projekt project tango

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Projekt Tango, czyli w skrócie dążenie do tego, aby elektronika wiedziała jak jest zbudowane otoczenie wokół niej. Szerzej na ten temat już pisałem, ale w tym momencie zbliżamy się bardzo szybko do premiery pierwszego smartfonu, który wykorzysta te możliwości i oficjalnie wprowadzi je na mobilny rynek.

 

Zaskoczeniem z pewnością nie będzie fakt, że to urządzenie tworzy Lenovo, gdyż o tym również wspominaliśmy. Jednak oprócz tego, że pojawi się w tym smartfonie aparatura niezbędna dla projektu Tango to tak naprawdę nic nie wiedzieliśmy. Teraz się to zmienia za sprawą Evana Blassa, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Przede wszystkim poznaliśmy nazwę. Będzie to Lenovo Phab2 Pro. Już w tym momencie powinna się zapalić lampka u osób, które pamiętają chociażby model Phab Plus, którego wyświetlacz mierzył po przekątnej 6,8-cala. W wypadku Phab2 Pro ekran również nie będzie kompaktowy, ale jednak mniejszy, bo 6,4-calowy. Nie może zabraknąć także rozdzielczości QuadHD, która dzisiaj niestety staje się standardem, ale w przypadku tego smartfonu wydaje się ona niezbędna ze względu na możliwości jakie niesie za sobą projekt Tango w stosunku do wirtualnej rzeczywistości.

 


 

Phab Plus nie był flagowym modelem, ale jego nadchodzące rodzeństwo już powinno oferować coś więcej niż Snapdragona 615. Tym samym już 9 czerwca możemy spodziewać się prezentacji Lenovo Phab2 Pro.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x