Deezer_Abbey_Road-970-80

Jakiś czas temu informowałem Was o świetnej promocji Spotify, podczas której można było zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych. Tym razem sprawa wygląda bardzo podobnie, z tą różnicą, że bohaterem jest inny serwis streamujący muzykę. Dezzer wychodzi z własną propozycją na lato i myślę, że warto się nią zainteresować!

 

Dezzer Premium+, czyli nielimitowany dostęp do muzyki podczas wakacyjnych wojaży. Promocja obejmuje akurat okres trzech miesięcy. Cały koszt operacji wynosi jedynie 99 groszy! Za tak niewiele otrzymujemy pełną ofertę Dezzera, czyli Deezer Flow, brak reklam, słuchanie offline i brak limitu na każdym urządzeniu.

 

Oferta jest ograniczona czasowo i aby się załapać należy zdążyć przed końcem czerwca. Po 3 miesiącach oferta powraca do standardowej ceny, 9,99 złotych miesięcznie. Można jednak z subskrypcji zrezygnować w dowolnym momencie – nawet w trakcie trwania Waszego konta premium! Warto jeszcze dodać, że Deezer Premium+ dostępny jest tylko dla użytkowników, którzy wcześniej nie odkryli plusów płynących z posiadania subskrypcji.

 

Jeśli chcesz skorzystać z promocji, kliknij TUTAJ.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.