Deezer_Abbey_Road-970-80

Jakiś czas temu informowałem Was o świetnej promocji Spotify, podczas której można było zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych. Tym razem sprawa wygląda bardzo podobnie, z tą różnicą, że bohaterem jest inny serwis streamujący muzykę. Dezzer wychodzi z własną propozycją na lato i myślę, że warto się nią zainteresować!

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

Dezzer Premium+, czyli nielimitowany dostęp do muzyki podczas wakacyjnych wojaży. Promocja obejmuje akurat okres trzech miesięcy. Cały koszt operacji wynosi jedynie 99 groszy! Za tak niewiele otrzymujemy pełną ofertę Dezzera, czyli Deezer Flow, brak reklam, słuchanie offline i brak limitu na każdym urządzeniu.

 

Oferta jest ograniczona czasowo i aby się załapać należy zdążyć przed końcem czerwca. Po 3 miesiącach oferta powraca do standardowej ceny, 9,99 złotych miesięcznie. Można jednak z subskrypcji zrezygnować w dowolnym momencie – nawet w trakcie trwania Waszego konta premium! Warto jeszcze dodać, że Deezer Premium+ dostępny jest tylko dla użytkowników, którzy wcześniej nie odkryli plusów płynących z posiadania subskrypcji.

 

Jeśli chcesz skorzystać z promocji, kliknij TUTAJ.
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.