[WIT #66] Apple będzie zmieniało wygląd iPhone’a co 3 lata…

1 minuta czytania
Komentarze
iPhone8

 
iPhone 6s/6s Plus zostały zaprezentowane 9 miesięcy temu. Jak co roku o tej porze mamy wysyp coraz to większej ilości plotek, przecieków, zdjęć następców obecnych modeli. Premiery możemy spodziewać się jak zwykle we wrześniu. Dodatkowo, Tim Cook chcąc ratować sytuację, zachwalał nadchodzącego iPhone’a, twierdząc, że ten będzie zawierał funkcje, bez których nie będzie można się obejść.
 
Jednak według informacji, o których pisałem wcześniej, nie wiele zmieni się w tegorocznym iPhonie. Dodatkowo pojawił się raport, w którym napisano, iż Apple zamierza zmienić cykle życia swoich produktów. Do tej pory co dwa lata widzieliśmy nowy design, który w następnym roku był jedynie uaktualniany nowszymi parametrami (np. iPhone 6 i 6s). Można by się zatem spodziewać, że rok 2016 to czas na świeży wygląd flagowca, jednak nie tym razem. Po raz 3 z rzędu zobaczymy bardzo podobne urządzenie, ale z lepszymi podzespołami.
 
Dopiero za rok pojawi się zupełnie coś nowego. Plotki wskazują na zagięty 5,8-calowy erkan OLED w modelu Plus albo Pro. Ten 3-letni cykl ma obowiązywać również przez kolejne lata. Apple przyznało, że postęp technologiczny w dziale mobilnym zwolnił i w związku z tym podjęło takie decyzje.
 
źródło: gsmarena

Motyw