Poprawiony smartwatch dla aktywnych: Samsung Gear Fit 2

Newsy

samsunggear2

Lepsze parametry, poprawiony design i dodany GPS mają zachęcić klientów do zakupu nowej wersji tego inteligentnego zegarka dla aktywnych.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

Samsung zaprezentował następcę pierwszego Gear Fit podczas czwartkowej premiery w Nowym Jorku. Pierwsza zmiana, która na pewno ucieszy szczególnie tych lubiących biegać czy jeździć na rowerach? Gear Fit 2 będzie miał wbudowany GPS więc po powrocie do domu możemy przejrzeć trasę treningu. Na bieżąco możecie sprawdzać też swoje tętno czy wyzywać znajomych na sportowe pojedynki. Samsung zapewnia ponadto, że Fit 2 możemy nosić kiedy deszcz pada, ale odradza pływania w nim.

 

Wbudowane 4GB pamięci sprawiają ponadto, że można tam zmieścić wystarczająco dużo muzyki na każdy trening, bez konieczności zabierania ze sobą telefonu. Poza tym możemy oczywiście przeglądać maile, smsy i telefony jeśli nasz smartfon jest w okolicy. Łatwiej też je czytać, bo Samsung ustawił interfejs w trybie portretowym, a nie w dużo mniej wygodnym, krajobrazowym.

 

Więcej o nim dowiecie się z tej pierwszej, krótkiej recenzji z serwisu tomsguide.com:

 

 

Cena wywoławcza to w tej chwili 179$ czyli mało na rynku fitness trackerów z GPSem i kolorowym wyświetlaczem. Zainteresowani?

 

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x