Messenger idzie w stronę gender i homoseksualizmu. Zobaczcie co nowego pojawi się w aplikacji

Aplikacje

messenger

 
Messenger jest jednym z najpopularniejszych komunikatorów na świecie. Ekipa Facebooka poinformowała, że program przekroczył liczbę 800 milionów aktywnych użytkowników. Poprzedni pułap 700 milionów został osiągnięty w czerwcu 2015, a 0,5 mld w sierpniu 2014 roku. Aplikacja bardzo szybko się rozwija. Wprowadzane są coraz to nowsze i ciekawsze funkcje, co skutkuje w sukcesywnym wzroście liczby korzystających.
 
Messenger emoji
 
Wczoraj ekipa stojąca za Messengerem poinformowała, że w programie pojawią się nowe emotikony! Cała lista będzie się składała z aż 1500 emojis. Będą one dość zróżnicowane pod względem koloru skóry, ponieważ zaistnieje możliwość wyboru 6 odcieni karnacji. Co więcej emotki wpiszą się w trend gender, który wywołał w Polsce wielkie emocje. Przypomnijmy, że Według teorii gender role społeczne nie są uwarunkowane genetycznie. Co za tym idzie nie mogą one wynikać z płci biologicznej. W Messengerze zobaczymy więc np. policjantki, biegaczki, surferki i wiele więcej.
 
Messenger emoji 2
 
To jeszcze nie koniec kontrowersji. Dodatkowo w emotikonach pojawi się tęcza oraz pary jednopłciowe (tego typu emotki są już dostępne w Androidzie). Niektóre emoji zostaną także nieco przerobione. Mnie to nie przeszkadza, ale ciekaw jestem czy Wy jesteście gotowi na „tęczowy update”.
 
źródło: androidheadlines

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x