iphone6s

 
Satysfakcja związana z użytkowaniem danego smartfona jest bardzo istotna w naszym życiu. Nie po to kupujemy drogie urządzenie mobilne, aby na nie potem narzekać. Powinno ono zatem spełniać wszelkie cechy, jakie zapewnią nam bezproblemowe i zadowalające korzystanie. Dla każdego będą one inne, jednak niezależnie od tego, mają one wpływ na to, czy jesteśmy usatysfakcjonowani z korzystania ze smartfonu czy nie. Pewna amerykańska organizacja postanowiła to zmierzyć.
 
Satisfaction index
 
Kilka dni temu opublikowana została lista American Customer Satisfaction Index (ASCI), na której ocenione zostały smartfony. Większość z nich to iPhone’y Samsungi, ale także LG i Motorola. Według zestawienia, konsumenci najbardziej są zadowoleni z używania…Samsunga Galaxy Note 5! Dopiero drugą lokatę zajmuje iPhone 6s Plus, a brązowy medal należy do Galaxy S6 Edge+.
 
No cóż, szczęśliwie dla Amerykanów, mieli oni możliwość zakupu zwycięskiego modelu w przeciwieństwie do mieszkańców Europy. Przypomnijmy, że firma wprowadziła ten smartfon tylko na poszczególne rynki, z wyłączeniem Starego Kontynentu. Powodem takiego stanu rzeczy było rzekome niedostosowanie urządzenia do potrzeb klientów w Europie, co brzmiało jako marketingowy bełkot. No cóż, czekamy zatem na równie satysfakcjonującego Note’a 6 (7).
 
źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.