Z jakiego smartfona najbardziej zadowoleni są klienci z USA? Nie jest to iPhone 6s!

Newsy

iphone6s

 
Satysfakcja związana z użytkowaniem danego smartfona jest bardzo istotna w naszym życiu. Nie po to kupujemy drogie urządzenie mobilne, aby na nie potem narzekać. Powinno ono zatem spełniać wszelkie cechy, jakie zapewnią nam bezproblemowe i zadowalające korzystanie. Dla każdego będą one inne, jednak niezależnie od tego, mają one wpływ na to, czy jesteśmy usatysfakcjonowani z korzystania ze smartfonu czy nie. Pewna amerykańska organizacja postanowiła to zmierzyć.
 
Satisfaction index
 
Kilka dni temu opublikowana została lista American Customer Satisfaction Index (ASCI), na której ocenione zostały smartfony. Większość z nich to iPhone’y Samsungi, ale także LG i Motorola. Według zestawienia, konsumenci najbardziej są zadowoleni z używania…Samsunga Galaxy Note 5! Dopiero drugą lokatę zajmuje iPhone 6s Plus, a brązowy medal należy do Galaxy S6 Edge+.
 
No cóż, szczęśliwie dla Amerykanów, mieli oni możliwość zakupu zwycięskiego modelu w przeciwieństwie do mieszkańców Europy. Przypomnijmy, że firma wprowadziła ten smartfon tylko na poszczególne rynki, z wyłączeniem Starego Kontynentu. Powodem takiego stanu rzeczy było rzekome niedostosowanie urządzenia do potrzeb klientów w Europie, co brzmiało jako marketingowy bełkot. No cóż, czekamy zatem na równie satysfakcjonującego Note’a 6 (7).
 
źródło: gsmarena

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x