xiaomi-mi-band-2-840x535

Kalendarz wskazuje datę 2 czerwca, a więc to dziś zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami odbyła się oficjalna prezentacja opaski trackingowej od Xiaomi, Mi Band 2. Czy plotki, które słyszeliśmy do tej pory okazały się prawdziwe? No i czy wciąż jest to najlepsza propozycja w stosunku jakość/cena? Na to pytanie odpowiedzcie sobie sami. Aczkolwiek nie powinniście mieć z tym żadnych kłopotów.

 

Zacznijmy od wyposażenia. Xiaomi Mi Band 2 ukaże się z ekranem OLED, charakteryzuje się certyfikatem IP67, czyli jest kurzoodporne, a także nie zaszkodzi mu woda do głębokości 1 metra i 30 minut. W opasce umieszczono baterię o pojemności 70 mAh mającą zapewnić 20 dni pracy. Jak poprzednie modele, opaska oferować będzie pomiar snu oraz tętna. Pojawi się również funkcja informowania o zbyt długim „zasiedzeniu” i zachęta do rozprostowania kości.

 

xiaomi-mi-band-2-x-840x315

 

Xiaomi Mi Band 2 współpracuje z wszystkim smartfonami działającymi na Androidzie 4.4 i wyżej. Cena opaski to 149 RMB (ok 23 dolary), ale jak widzieliśmy wczoraj sklepy niekoniecznie muszą ją stosować.

 

źródło: Android Authority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.