xiaomi_ceo_lei_jun_mi_band_2

Xiaomi Mi Band 2 to opaska wprowadzająca małą rewolucję w świat akcesoriów trackingowych chińskiego producenta. Bowiem jako pierwsza przychodzi ona na świat z ekranem. Słyszeliśmy już o kłopotach produkcyjnych, słyszeliśmy również o oficjalnych datach zapowiedzi i sprzedaży. A gdyby tak wszystko działo się właśnie dziś?

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

 

CEO marki Xiaomi zapowiedział podczas prezentacji drona, że opaska Mi Band 2 zostanie ujawniona 2 czerwca, natomiast do sprzedaży trafi już 5 dni później. Wygląda jednak na to, że chiński sklep TinyDeal nieco wyprzedził rzeczywistość. Opaska pojawiła się już na liście produktów. Zaznaczono jednak wysyłkę dopiero 26 lipca bieżącego roku.

 

Również istotnym elementem jest cena Xiaomi Mi Band 2. Sklep oferuje opaskę za 49,65 dolarów, co nam daje około 195 złotych. Trzeba przyznać, że to wysoka kwota, zwłaszcza porównując na przykład z modelem 1s. Niemniej, bądźmy sprawiedliwi. Wcześniej wspomniany Xiaomi Mi Band 1s podczas swej premiery też nie kosztował mało – ceny wahały się w okolicach 40 dolarów.

 

Jeśli zatem nie spieszy Wam się z zakupem, warto odczekać trochę czasu aż popremierowy kurz opadnie. Jeśli jednak już teraz pragniecie zarezerwować swój egzemplarz, kliknijcie tutaj.

 

źródło: GSM Arena
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.