The-OnePlus-Loop-VR-headset-is-free-and-will-be-your-key-to-buying-the-OnePlus-3-before-others (1)

 

Cechą charakterystyczną OnePlus od początku istnienia były zaproszenia. Stopniowo, po wprowadzaniu kolejnych urządzeń, wcześniejsze smartfony stawały się dostępne dla wszystkich, bez konieczności zdobycia odpowiedniego kodu. Dzisiaj Chińczycy oficjalnie rezygnują z tej formy wyboru szczęśliwców.

 

Jak to OnePlus ujęło w informacji prasowej, z początku małą firmę zaskoczyło zainteresowanie ich produktami toteż zaproszenia siłą rzeczy regulowały ilość dostępnych modeli. W sumie Chińczycy podają, że rozdali ponad dwa miliony kodów i one już nigdy nie wrócą. Zbliża się premiera OnePlus 3, ale to nie oznacza, że firma rezygnuje z niecodziennej formy możliwości zakupów ich urządzeń. Wcześniej poznaliśmy Loop VR, które będą mogły posłużyć do oglądania zarówno premiery nadchodzącego, flagowego modelu, ale także i do jego zakupu. Sprzedaż ruszy od razu po prezentacji, która odbędzie się 14 czerwca i drzwi wirtualnego sklepu otworzą się o 6:30 naszego czasu. Osoby, które nie zdobyły okularów wirtualnej rzeczywistości od OnePlus będą musieli wstrzymać się z zakupem przez kolejne 12 godzin.

 

Tym samym wciąż mamy pewną formę wyróżniania szczęśliwców. Jednak teraz nie chodzi o zdobycie zaproszenia, a okularów Loop VR. Na szczęście to ograniczenie długo nie będzie obowiązywać, ale trzeba przyznać OnePlus, że podejście do sprzedaży swoich smartfonów ma oryginalne.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.