ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Ta niezwykła aplikacja prognozy pogody będzie wkrótce dostępna na Androida, przetestuj ją!

Autor: Adam Lulek Kategoria: Aplikacje
Sunshine

 
Jedną z podstawowych aplikacji jakie używamy na smartfonie, jest z pewnością prognoza pogody. W zależności od telefonu preinstalowane aplikacje prognozy są różne. Niektórym użytkownikom one nie wystarczają, dlatego ściągają oni inne, ciekawsze apki tego typu. Takie firmy jak Samsung czy Sony dają możliwość innym użytkownikom pobrać swoje programy pogodowe w sklepie Google Play. Już niedługo doczekają się one konkurencji.
 
A będzie nią prognoza pogody, która jest dostępna w tej chwili jedynie na iOSa. Sunshine specjalizuje się w dostarczaniu raczej przydatnych, aniżeli szczegółowych informacji. Póki co wiadomo, że deweloperzy pracują nad wersją na Androida, mimo iż żaden oficjalny komunikat nie padł w tej sprawie. Warto dodać, że unikalną cechą aplikacji jest możliwość dodawania aktualnej prognozy przez jej użytkowników w danych lokacjach. Ma to podnieść jej użyteczność i trafność przewidywań aury panującej na zewnątrz, a zarazem zawiera w sobie pewne opcje społecznościowe.
 
Co więcej Sunshine będzie pasowało swoim wyglądem do Androida, ponieważ obecnie nie przypomina typowej aplikacji na system iOS. Jeżeli chcecie przetestować ten niezwykły program, możecie się udać pod TEN link.
 
źródło: androidpolice

Sprawdź najnowsze wpisy