Ta niezwykła aplikacja prognozy pogody będzie wkrótce dostępna na Androida, przetestuj ją!

Aplikacje

Sunshine

 
Jedną z podstawowych aplikacji jakie używamy na smartfonie, jest z pewnością prognoza pogody. W zależności od telefonu preinstalowane aplikacje prognozy są różne. Niektórym użytkownikom one nie wystarczają, dlatego ściągają oni inne, ciekawsze apki tego typu. Takie firmy jak Samsung czy Sony dają możliwość innym użytkownikom pobrać swoje programy pogodowe w sklepie Google Play. Już niedługo doczekają się one konkurencji.
 
A będzie nią prognoza pogody, która jest dostępna w tej chwili jedynie na iOSa. Sunshine specjalizuje się w dostarczaniu raczej przydatnych, aniżeli szczegółowych informacji. Póki co wiadomo, że deweloperzy pracują nad wersją na Androida, mimo iż żaden oficjalny komunikat nie padł w tej sprawie. Warto dodać, że unikalną cechą aplikacji jest możliwość dodawania aktualnej prognozy przez jej użytkowników w danych lokacjach. Ma to podnieść jej użyteczność i trafność przewidywań aury panującej na zewnątrz, a zarazem zawiera w sobie pewne opcje społecznościowe.
 
Co więcej Sunshine będzie pasowało swoim wyglądem do Androida, ponieważ obecnie nie przypomina typowej aplikacji na system iOS. Jeżeli chcecie przetestować ten niezwykły program, możecie się udać pod TEN link.
 
źródło: androidpolice

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x