Ta niezwykła aplikacja prognozy pogody będzie wkrótce dostępna na Androida, przetestuj ją!

mm Adam Lulek Aplikacje 2016-06-01

Sunshine

 
Jedną z podstawowych aplikacji jakie używamy na smartfonie, jest z pewnością prognoza pogody. W zależności od telefonu preinstalowane aplikacje prognozy są różne. Niektórym użytkownikom one nie wystarczają, dlatego ściągają oni inne, ciekawsze apki tego typu. Takie firmy jak Samsung czy Sony dają możliwość innym użytkownikom pobrać swoje programy pogodowe w sklepie Google Play. Już niedługo doczekają się one konkurencji.
 
A będzie nią prognoza pogody, która jest dostępna w tej chwili jedynie na iOSa. Sunshine specjalizuje się w dostarczaniu raczej przydatnych, aniżeli szczegółowych informacji. Póki co wiadomo, że deweloperzy pracują nad wersją na Androida, mimo iż żaden oficjalny komunikat nie padł w tej sprawie. Warto dodać, że unikalną cechą aplikacji jest możliwość dodawania aktualnej prognozy przez jej użytkowników w danych lokacjach. Ma to podnieść jej użyteczność i trafność przewidywań aury panującej na zewnątrz, a zarazem zawiera w sobie pewne opcje społecznościowe.
 
Co więcej Sunshine będzie pasowało swoim wyglądem do Androida, ponieważ obecnie nie przypomina typowej aplikacji na system iOS. Jeżeli chcecie przetestować ten niezwykły program, możecie się udać pod TEN link.
 
źródło: androidpolice • Hamilton

  Obrazeczki dla przedszkolaków i mało informacji. Jednym słowem gniot ze srajfona, nie umywający się do poważniejszych aplikacji pogodowych. Niezwykła inaczej.

 • mortiiss

  Mi pisze że jest niezgodna z moimi urządzeniami :/ Na szczęście jest APKMirror

 • Jumperone

  Po zainstalowaniu zajmuje dokładnie 108mb, a nie jest jakaś rewelacyjna – wracam do Accuweather.

 • santarski

  Można wyszukać apk i zainstalować omijając google play. Polecam apkmirror.

 • bartolinio

  „…Ta niezwykła aplikacja prognozy pogody…”
  czy to dlatego że skopiowana z IOS’a jest taka „emejzing”?
  toż to zwykła pogodynka jakich setki w androidzie, zginie tłumie jak większość, nie wiedzę w niej niczego niezwykłego

  • Lysolus

   A ja chętnie bym wypróbował, bo nie znalazłem apki która spełni moje wszystkie oczekiwania 🙂
   Mimo wszystko, autorowi serio nie chciało się sprawdzić czy można ją pobrać w polsce. Trochę żenada

   • mortiiss

    Polecam Yahoo Weather, jest naprawdę ok ewentualnie YR też bardzo fajna.

 • Jumperone

  Autorowi najwidoczniej nie chciało sie nawet sprawdzić czy faktycznie możemy ją pobrać i testować. I oczywiście NIE, nie możemy bo „produkt jest niedostępny w twoim kraju” czyli tradycyjnie – kopiuj, tłumacz, wklej i gotowe..x