Google Play Sale

 
Dawno nie zaglądaliśmy, co ciekawego znajduje się w promocji w sklepie Google. Od ostatniego postu dotyczącego okazji w Google Play minęło trochę czasu. Tym razem w przecenie znajdziecie kilka gier i aplikacji. Średnia ocen jest dla każdej z nich dość wysoka. Zresztą zobaczcie je sami poniżej:
 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]
  • Zombies, Run! 5k Training – 5,99 zł. Aplikacja, która być może zmotywuje Was do ćwiczeń. Łączy sobie formę zabawy z dokonaniami w czasie rzeczywistym, ponieważ opiera się na przechodzeniu misji związanych z aktywnością fizyczną.
  • The Walk: Fitness Tracker Game – 5,99 zł. Tytuł podobny do powyższego. Za poruszanie się otrzymujemy „nagrody”. Czasami warto ruszyć się z kanapy…
  • 7 Minute Superhero Workout – 5,99 zł. Dwadzieścia ciekawych misji, jakie mamy do wykonania na siłowni. Nie macie motywacji do ćwiczeń? Może ta aplikacja Wam pomoże.
  • Syberia (Full) – 8,79 zł. Kate Walker – młoda prawniczka musi dotrzeć na Syberię, gdzie czeka ją misja do wykonania. Podczas wyprawy czeka ją wiele ciekawych przygód.
  • Syberia 2 (Full) – 8,79 zł. Kontynuacja powyższego tytułu.
  • BatteryBot Pro – 9,69 zł. Monitoruje temperaturę, naładowanie, zdrowie Twojej baterii w smartfonie.
  •  

Czas promocji jest ograniczony.
 
źródło: google play
Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.