putin podobizna

 

Złoty kolor obudowy smartfona to już swego rodzaju wyróżnik, który jednak ostatnio stał się bardzo popularny. Jednak jeśli mobilne urządzenie jest pokrywane prawdziwym złotem to jego cena automatycznie drastycznie rośnie. W takim razie dodajmy do tego jeszcze portret Wladimira Putina z tyłu telefonu i mamy do czynienia z czymś naprawdę niezwykłym.

 

Firma Caviar postanowiła przedstawić kilka odmian Samsunga Galaxy S7, które ewidentnie skierowane są do oligarchów. Zacznijmy nietypowo, bo od wisienki na torcie, czyli wersji pokrytej 190 rubinami otaczającymi podobiznę rosyjskiego władcy. Ciekawie, prawda? Zainteresowani? W takim razie szykujcie ponad 100 tysięcy złotych

 

 

Odrobinę za dużo? Nie martwcie się, bo i tak dostępne są (lub były) jedynie 3 egzemplarze takiego flagowca od Samsunga. Na szczęście Caviar przygotował także modele bardziej przystępne, pokryte białym i żółtym złotem, wersje. Za nie przyjdzie zapłacić odpowiednio ponad 9,5 i 10 tysięcy złotych.

 

Sam smartfon został nazwany Samsung Supremo Putin i oczywiście wnętrzności niczym się nie różnią od tradycyjnej wersji Galaxy S7 sprzedawanej w Rosji. Cóż, skoro takie odmiany powstają to muszą być chętni. Wyobrażacie sobie podobne smartfony, ale z podobizną Andrzeja Dudy?

 

 

źródło: SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.