samsung-galaxy-note-5-front-w782

Samsung zrezygnował z wypuszczania na rynek modelu Galaxy Note 6. Zdecydował się natomiast na wydanie wersji o numer wyższej, czyli Galaxy Note 7, by zrównać nazewnictwo z linią Galaxy S. Do tej pory chodziły nam po głowie plotki mówiące o zagiętym ekranie w „biznesowym” smartfonie. Wygląda na to, że teraz mamy potwierdzenie tego.

 

Na stronie internetowej Zauba pojawił się smartfon oznaczony jako „Metal mask SM-N935G”. Biorąc pod uwagę stosowane przez Samsunga kodowanie, czyli Galaxy Note 5 SM-N920, Galaxy Note 7 SM-930, tak tutaj Galaxy Note 7 edge występuje pod symbolem SM-N935G. Potwierdzałoby to wcześniejsze doniesienia mówiące o takim wydaniu.

 

note 7 edge

 

Kwestia czasu aż zostanie to zweryfikowane. Samsung z pewnością nie chce wypuścić na świat kolejnego, „zwykłego” smartfona biorąc pod uwagę na przykład modularność konkurencji. Możemy się zatem doczekać całkiem mocnej i wyróżniającej specyfikacji technicznej – jak już plotki głosiły, skaner siatkówki oka byłby miłym dodatkiem.

 

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.