Honor 8 będzie najpiękniejszym smartfonem ze stajni Huawei?

1 minuta czytania
Komentarze
huawei-honor-4x-rear-camera

O następcy bardzo udanego Huawei Honor 7 wiemy już całkiem sporo. Dość szybko zbliżamy się do prezentacji urządzenia. Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że Chińczycy lubią pokazywać nowe urządzenia w okresach analogicznych, to wyczekiwany Honor 8 zostanie zaprezentowany już w czerwcu.

Co spodziewamy się ujrzeć w Honor 8? Niemal pewne jest, że smartfon wyposażony zostanie w 5.2 calowy ekran pokryty szkłem 2.5D. Całość ma uzupełniać metalowa obudowa, i jeśli słuchając chińskich źródeł – Huawei Honor 8 ma zyskać miano najpiękniejszego smartfona z całej serii Honor, a nawet z całego portfolio Chińczyków. Zwykle podchodzić trzeba do takich zapowiedzi sceptycznie, ale biorąc pod uwagę ostatnią „formę” Huawei, to chyba nikt nie byłby zdziwiony, gdyby do dotychczasowego dorobku Chińczyków dołączył kolejny nietuzinkowy smartfon.

Specyfikację Honor 8 uzupełniać ma procesor Kirin 950 lub 955, 4 GB RAM, podwójna 12 megapikselowa kamera, port USB typu C, bateria 3000 mAh. Pojawiają się już informacje na temat cen, ale są one niepotwierdzone, dlatego z publikacją ich się wstrzymamy – tym bardziej że nasz rynek z pewnością zweryfikuje kwoty po swojemu. Czekamy zatem z niecierpliwością na więcej informacji. Jeśli takowe się pojawią, z pewnością Was o tym poinformujemy.

Źródło: gsmarena

* na zdjęciu głównym Honor 4X

Motyw