oneplus 3 lab

Pamiętacie co się odbędzie 14 czerwca? Data ta zbliża się nieubłaganie, a wraz z nią nadchodzi oficjalna zapowiedź OnePlus 3, czyli kolejnej edycji pogromcy flagowców. Poznaliśmy już specyfikację techniczną urządzenia, mieliśmy również okazję przyjrzeć się mu na kilku zdjęciom. Pozostało zatem stanąć w kolejce do przetestowania tego urządzenia. Kompletnie za darmo!

 

Firma OnePlus wpadła na niesamowicie prosty, a zarazem świetny pomysł, który przy okazji wypromuje markę na całym świecie. Mianowicie wysuwa ona propozycję napisania recenzji wszystkim zainteresowanym smartfonem OnePlus 3. Co trzeba zrobić? Wejść na specjalnie przygotowaną stronę OnePlus The Lab i wypełnić formularz. Przygotujcie sobie maksymalnie minimalnie 500 słów, które przekonają komisję, że to właśnie Wam należy się jeden z egzemplarzy.

 

Sztuk zostało przygotowanych jedynie 30 – w momencie pisanie tego newsa już prawie 2800 osób wysłało swoje perswazyjne teksty. Widzimy zatem, że będzie to zacięta rywalizacja. Choć nie ma się czemu dziwić, OnePlus 3 prezentuje się naprawdę dobrze.

 

Jak to wygląda ze strony formalnej? Komisja po przejrzeniu zgłoszeń, wybierze 30 najbardziej przekonujących i wartych uwagi. Szczęśliwcy otrzymają model OnePlus 3 na kilka dni, by mogli poznać wszystkie jego mocne (oraz też, nie bójmy się tego, słabe strony) a następnie napisać rzetelną recenzję. Smartfony raczej trzeba będzie zwrócić do producenta, choć kto wie, czy firma nie przygotuje jakichś specjalnych rabatów.

 

Jeśli jesteście zainteresowani zgarnięciem jednego egzemplarza dla siebie, kliknijcie tutaj. Powodzenia!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.