oneplus x konkurs giveaway

 

Po dwóch tygodniach zbierania punktów możemy zakończyć konkurs, w którym jednemu z Was wyślemy jeden z najlepszych modeli OnePlus, który łączy wysoką wydajność oraz w miarę kompaktowe rozmiary. Tak oto smartfon oznaczony modelem X trafia do jednego z naszych Czytelników.

 

W ramach wstępu warto zaznaczyć, że odnotowaliśmy blisko 70 akcji od około 40 osób, które próbowały zdobyć punkty nieregulaminowo, ale zgodnie z zapowiedzą takie podejście traktujemy bez taryf ulgowych i automatycznie odrzucamy wszelkie zgłoszenia oszukujących.

 

OnePlus X Giveaway – Android.com.pl

 

Jednak przejdźmy do miłych aspektów i tak oto zwycięzcą została osoba ukrywająca się pod pseudonimem „R P„. Gratulujemy! Jeszcze dzisiaj powinieneś otrzymać od nas wiadomość na Twój adres mailowy podany w zgłoszeniu, w którym poprosimy Cię o podanie danych kontaktowych niezbędnych do przekazania nagrody.

 

Oczywiście planujemy kolejne serie konkursów, być może opartych na innych zasadach ze względu na uwagi jakie nam przekazaliście. Liczymy się z nimi i mamy nadzieję, że uda nam się stworzyć zasady, z których będą wszyscy zadowoleni, co będzie skutkować jeszcze większym zaangażowaniem.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.