[Giveaway] Znamy zwycięzcę! Koniec konkursu z OnePlus X – sprawdź czy to Ty otrzymasz tego smartfona

Newsy

oneplus x konkurs giveaway

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Po dwóch tygodniach zbierania punktów możemy zakończyć konkurs, w którym jednemu z Was wyślemy jeden z najlepszych modeli OnePlus, który łączy wysoką wydajność oraz w miarę kompaktowe rozmiary. Tak oto smartfon oznaczony modelem X trafia do jednego z naszych Czytelników.

 

W ramach wstępu warto zaznaczyć, że odnotowaliśmy blisko 70 akcji od około 40 osób, które próbowały zdobyć punkty nieregulaminowo, ale zgodnie z zapowiedzą takie podejście traktujemy bez taryf ulgowych i automatycznie odrzucamy wszelkie zgłoszenia oszukujących.

 

OnePlus X Giveaway – Android.com.pl

 

Jednak przejdźmy do miłych aspektów i tak oto zwycięzcą została osoba ukrywająca się pod pseudonimem „R P„. Gratulujemy! Jeszcze dzisiaj powinieneś otrzymać od nas wiadomość na Twój adres mailowy podany w zgłoszeniu, w którym poprosimy Cię o podanie danych kontaktowych niezbędnych do przekazania nagrody.

 

Oczywiście planujemy kolejne serie konkursów, być może opartych na innych zasadach ze względu na uwagi jakie nam przekazaliście. Liczymy się z nimi i mamy nadzieję, że uda nam się stworzyć zasady, z których będą wszyscy zadowoleni, co będzie skutkować jeszcze większym zaangażowaniem.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x