Technologia szybkiego ładowania od Qualcomma (Quick Charge 3.0) będzie miała konkurenta. MediaTek zapowiada Pump Express 3.0

Newsy

pump-express-3

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Czy Qualcomm już niebawem nie będzie mógł spać spokojnie? MediaTek robi wszystko, by tak właśnie się stało. Nie mówimy w tej chwili bezpośrednio o nowych układach, ale o możliwościach, które będą one ze sobą niosły.
 

MediaTek poinformował, że już niebawem wprowadzi do swoich układów technologię szybkiego ładowania Pump Express 3.0, która to ma być bezpośrednim konkurentem dla Quick Charge 3.0 od Qualcomma. Pump Express 3.0 zagwarantować ma naładowanie baterii smartfona od 0% do 70% w 20 minut. Jest to wynik ponadprzeciętny, a warto również dodać, że technologia będzie współpracowała z portami USB-C.

 

>/center>

Pump Express 3.0 pojawi się na rynku pod koniec 2016 roku, ponieważ wtedy spodziewana jest premiera pierwszego smartfona z układem P20 – który ma wspierać PE 3.0. Czy to w jakikolwiek sposób może zagrozić pozycji Qualcomma na rynku?

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x