HTC Desire

Na pewno po przeczytaniu ostatniego newsa byliście ciekawi cen tego urządzenia. Pisałem na podstawie własnych przypuszczeń, że HTC Desire będzie droższy od Motoroli Milestone i nie myliłem się.

cennik htc desire

 

Poniżej zamieszczam jeszcze dla porównania nowy cennik Motoroli Droid, który wchodzi w życie jutro (16.04.2010). Zmiana niestety dotyczy tylko opcji Premium.

 

cennik motorola droid

Z całym moim prywatnym uwielbieniem do HTC Sense UI muszę zauważyć, że na chwilę obecną w Play dużo bardziej opłaca się wybrać Motorlę Milestone, niż HTC Hero

(http://www.playmobile.pl/pl/telefony/htchero/index.html)

Niedługo HTC Hero ma otrzymać uaktualnienie Androida do wersji 2.1 którą to Milestone już posiada. Nie chcę tworzyć tu większego porównania, ale dla jednych fizyczna klawiatura to podstawa a dla innych nakładka HTC Sense UI. Na poprawkę jednak trzeba wziąć fakt, że produkt Motoroli posiada bezkonkurencyjny procesor i ekran.

Jeżeli jednak mielibyśmy zestawić dwa ostatnie smartfony sieci Play razem, to należy się zastanowić, czy nie lepiej dołożyć trochę i mieć perfekcyjny HTC z Sense UI i Android 2.1, z wysokiej jakości wyświetlaczem i szybkim procesorem i wybrać właśnie HTC Desire. Motorola Milestone jest wtedy dobrym wyborem, gdy nie chcemy aż tyle płacić za smartfon i fizyczna klawiatura to dla nas podstawa.