s-health-840x480

S Health, prawdziwy kombajn od Samsunga, jeśli chodzi o monitorowanie naszej aktywności fizycznej. Aplikacja przygląda się ilość zrobionych przez nas kroków, zapisuje wyniki pomiarowe tętna, poziomu tlenu we krwi czy nawet stresu. To również dziennik spożywanych kalorii i przyjętej przez organizm kofeiny. Brzmi świetnie. A zabrzmi jeszcze lepiej, jeśli ją zaktualizujecie.

 

Samsung postanowił wypuścić update dla swojej aplikacji S Health. Oprócz licznych poprawek występujących czasami błędów, dodał kilka interesujących funkcji. Jedna z nich silnie stawia na społeczność wykorzystującą S Health w codziennym życiu. Od teraz możliwe będzie porównywanie wyników ze swoimi znajomymi, ale również z osobami w naszym przedziale wiekowym. To może zmotywować do lepszych osiągnięć i pięcia się w górę po szczeblach globalnego rankingu.

 

Poprawiono również funkcję mierzenia tętna, a także dodano możliwość eksportowania wyników pomiarowych ciśnienia krwi czy glukozy do plików w formacie .html, .xls bądź .pdf. Jest również opcja synchronizacji pomiarów z glukometrem CareSens N Bluetooth.

 

Jeśli chcecie pobrać najnowszą wersję S Health, sięgnijcie do Sklepu Play.

 

źródło: Android Authority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.