ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Smartwatch No.1 D6 szaleje w AnTuTu. Ten zegarek z pełnym Androidem wyciąga niecałe 19 tysięcy punktów!

Autor: Paweł Bilski Kategoria: Newsy
IMG_1162

Nieco uważniejsi Czytelnicy z pewnością firmę No.1 kojarzą, gdyż na łamach naszego portalu pojawiła się recenzja zegarka No.1 G3, którą dość ciepło przyjęliście. Od czasu wydania G3 sporo wody w Wiśle upłynęło (chociaż w tym przypadku, to raczej w rzece Jangcy), ale firma No.1 przez ostatnie miesiące nie próżnowała, czego efektem jest najnowszy inteligentny zegarek – No.1 D6. Następca modelu D5 to flagowy zegarek firmy, wyposażony został on w pełnoprawnego Androida – w wersji 5.1.

IMG_1155

Model D5 pokazał, że może bez problemu zastąpić telefon, natomiast No.1 D6 dodaje do tego wydajność, której poprzednikowi nieco brakowało. Tak jak widać na zdjęciu głównym, D6, który wyposażony został w procesor MTK6580 i 1 GB RAM, w benchmarku AnTuTu zdobył niecałe 19 tysięcy punktów. Musicie przyznać, że jak na zegarek, jest to niezły wynik.

IMG_1175

No.1 D6 wyposażony został w pełnego Androida w wersji 5.1. Ekran D6 ma 1.63 cala, a jego rozdzielczość to 320 x 320 pikseli, co daje zagęszczenie pikseli na poziomie 214 ppi. Do dyspozycji użytkownika przeznaczone zostało 8 GB pamięci wewnętrznej. Smartwatch wspiera oczywiście wszystkie aplikacje ze sklepu Play, tak więc jego funkcjonalność jest wręcz nieograniczona. Nie zabrakło standardowego pakietu rozwiązań komunikacyjnych w postaci WiFi, Bluetooth, czy też obsługi sieci 3G.

IMG_1158

Zegarek posiada slot na kartę microSD oraz jeden slot na kartę SIM. Zastosowana bateria posiada 450 mAh. No.1 D6 trafi do sprzedaży już w czerwcu. Jego cena została ustalona na 100 dolarów, więc tak jak widzicie – jest atrakcyjna. Napomnieć należy także o tym, że w wybranych dniach będzie można kupić No.1 D6 za jedyne 50 dolarów – więcej informacji znajdziecie tutaj. Możliwe, że uda mi się zdobyć D6 na testy, jesteście zainteresowani recenzją?

Źródło: no.1

Sprawdź najnowsze wpisy