google photos zdjecia aktualizacja do pobrania 1.21 nexus

 

Największym wyróżnieniem Nexusów jest ich oprogramowanie. Po pierwsze jest ono „czyste”, nieskażone żadnymi konkretnymi dodatkami, co wiele osób bardzo docenia. Po drugie każda aktualizacja wydawana jest niemalże natychmiastowo (z pewnymi wyjątkami). Teraz Google chce jeszcze bardziej zachęcić konsumentów do zakupu urządzeń z tej rodziny – szczególnie fanów robienia zdjęć i nagrywania filmów.

 

Jak udało się dowiedzieć Android Police, w kodzie nowej aktualizacji Zdjęć Google pojawiła się wzmianka, która zainteresuje właśnie użytkowników Nexusów. Otóż Amerykanie chcą zaoferować nielimitowaną ilość miejsca na zdjęcia i filmy, bez zmiany jakości czy też rozdzielczości. O ile w przypadku fotografii dużej różnicy się nie zauważy, gdyż wcześniej graniczną wartością było 16 MPx to zarówno Nexus 6P jak i 5X wykonują zdjęcia do 12,3 MPx. Ciekawiej sytuacja wygląda w przypadku filmów. Dla „zwykłych śmiertelników”, Zdjęcia Google są w stanie zachować nagrania w rozdzielczości 1080p. Nielimitowany dostęp oznacza, że użytkownicy Nexusów będą mogli przesyłać filmy także w 4K (2160p). Jednak to nie jedyne nowości jakie oferuje powyższa aktualizacja. Pojawi się tryb sortowania albumów, a także możliwość korekcji kontrastu, światła, rozmiaru i kilku innych elementów.

 

Zainteresowani nową aplikacją Google mogą ją pobrać z APK Mirror: Klik!

 

 

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.