[Aktualizacja: Już jest!] Telefon dla Batmana od Samsunga – kolejna odmiana Galaxy S7 Edge nadchodzi

Newsy

samsung galaxy s7 edge batman injustice

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Samsung znany jest z tego, że rok w rok szykuje kilka specjalnych odmian swojego flagowego modelu związanych z różnego rodzaju filmami. Tak oto w zeszłym roku mogliśmy ujrzeć Galaxy S6 w wydaniu przygotowanym specjalnie dla fanów Iron Mana. W tym roku zmieniamy uniwersum.

 

Przenosimy się ze świata Marvela do DC Comics i jednego z najpopularniejszych miast, a więc Gotham City. Superbohater, z którego inni „wielcy” nabijają się z powodu braku specjalnych mocy, teraz otrzyma swój telefon. Mowa oczywiście o tytułowym batmanie.

 

 
Wszystko ma związek z filmem Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, który stosunkowo niedawno trafił do kin, ale również, a może i przede wszystkim z grą Injustice: Gods Among Us, której sequel niedługo ma pojawić się na półkach sklepowych. Jednak skupmy się na samym smartfonie. Czy czymś będzie się różnił od zwykłego Galaxy S7 Edge? Zapewne jedynymi zmianami będą te stylistyczne. Oczywiście pojawi się również specjalna zawartość.

 

Oczywiście o sprzedaż Samsung nie musi się martwić patrząc na zeszłoroczny sukces wspomnianej już odmiany Galaxy S6 dla Iron Mana, która rozeszła się niesamowicie szybko, a później osiągała astronomiczne ceny na wolnym rynku.

 

 

Aktualizacja. Oto i on:

 

 

źródło: Droid Life


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x