oneplus 3 tenaa specyfikacja data premiery

 

Typowe dla mas smartfony z najwyższej półki już poznaliśmy. Doskonale znamy Samsunga Galaxy S7, LG G5, HTC 10 czy też całą serię Xperia X od Sony. Teraz przyszła pora przyjrzeć się firmom, które w nietypowy sposób zdobywają rynek i tak oto czekamy na OnePlus 3, które jeszcze przed premierą wzbudza emocje.

 

Tytułowy smartfon przeszedł właśnie chińską certyfikację (TENAA), która zdradziła nam dokładny wygląd urządzenia, który możecie ujrzeć na początku newsa, jak i specyfikację. Oczywiście dane techniczne już wcześniej pojawiały się w Sieci i tak naprawdę tym razem mamy tylko jej potwierdzenie. Pojawi się 5,5-calowy wyświetlacz FullHD (zapewne AMOLED), układ Snapdragon 820, 4 GB RAM, aparaty 8 i 16 MPx, akumulator o pojemności 3000 mAh, NFC, waga 160 gramów, wymiary: 152,6 x 74,6 x 7,3 mm. To jest oczywiście ta „słabsza” odmiana, ale warto jeszcze wspomnieć o wersjach kolorystycznych: szara, czarna i złota. Tak oto możemy przejść do designu, który… nie będę ukrywał, że mi się nie podoba. Być może nie dlatego, że jest brzydki czy też ładny, ale po prostu stracił swoją oryginalność i tak lubianego przez mnie „piaskowca” z tyłu.

 

Mimo wszystko OnePlus może jeszcze chować asa w rękawie. Możliwość zakupu tego urządzenia w wirtualnej rzeczywistość już robi wrażenie, ale kiedy będzie taka możliwość? O tym przekonamy się już podczas premiery, która będzie miała miejsca 14 czerwca.

 

 

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.