fleksy

Klawiatury! Czyli jedna z podstawowych aplikacji, która powinna spełniać nasze wymagania od A do Z. Wszak to z niej korzystamy przeglądając Internet, konwersując poprzez Messenger czy zapisując nasze notatki. Pora odpowiedzieć na pytanie: która z nich jest najlepsza? Chciałbym byście mi w tym pomogli.

 

Sam dwa lata temu pisałem, że jestem zachwycony SwiftKey. Jakiś czas temu jednak zachęcałem Was do poznania Chrooma Keyboard – klawiatury, która zmienia kolory w zależności od otwartej aktualnie aplikacji. Później jednak pojawiła się aktualizacja do Klawiatury Google i pomyślałem, że warto z nią zostać na dłużej. A całkiem niedawno pojawiła się możliwość posiadania klawiatury z Androida N i mimo, że to dalej twór od Google wyróżnia się kilkoma nowościami.

 

Ale przecież to nawet nie część klawiatur dostępnych na rynku. Przygotowałem zatem ankietę, w której do wyboru jest pięć najpopularniejszych aplikacji oraz szósta nienazwana – wtedy jej nazwę wpisujecie w komentarzu poniżej.

 

 

Pomóżcie mi wybrać najlepszą i najchętniej używaną przez użytkowników klawiaturę na Androida. Głosowanie czas zacząć!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.