xiaomi_ceo_lei_jun_mi_band_2

Ostatnio prezentowałem Wam wygląd nadchodzącej opaski fitness od Samsunga – Geat Fit 2 – i zapytałem czy ma szansę z Xiaomi. Większość głosów przemawiała jednak za Mi Band 2. A to oznacza, że te wieści zdecydowanie Was ucieszą. Wiemy kiedy opaska trafi do sprzedaży!

Po nagłych problemach związanych z produkcją wystarczających ilości sztuk premiera Xiaomi Mi Band 2 uległa opóźnieniu. Mówiono, że to tylko kwestia miesiąca. I nie kłamano! Wczoraj po prezentacji Xiaomi Mi Drone, CEO Lei Jun odpowiadał na pytania uczestników. Zapytany o premierę Xiaomi Mi Band 2 odparł, że zapowiedź opaski nastąpi już 2 czerwca, a jej oficjalna sprzedaż ruszy pięć dni później.

Zatem 7 czerwca będziemy już mogli (miejmy nadzieję, że sklepy nie zawiodą) nabyć Mi Band 2. Tego ile zapłacimy za opaskę z ekranem, jeszcze nie ujawnił. Te szczegóły jednak poznamy już za tydzień.

źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.