FireShot Capture 47 - oppo foldable - Szukaj w Google_ - https___www.google.pl_search

Wiemy, że Samsung planuje wypuścić aż 5 flagowych modeli w przyszłym roku. Wiemy również, że wśród nich znajdzie się składany smartfon, o którym się dużo mówi, a wcale nie ogląda. Wydawać by się mogło, że to właśnie Samsung będzie pierwszy na rynku z taką innowacją. Jeśli jednak premiera nie przestanie się opóźniać, Chińczycy mogą go śmiało przegonić. Zobaczcie tylko to wideo!

 

OPPO, producent, który wykonuje bardzo dobrej jakości smartfony. Niestety nie są tak popularne jak te od Xiaomi czy Meizu, gdyż najzwyczajniej w świecie są po prostu droższe. Nie zmienia to jednak faktu, że warto się nimi interesować. Otóż do Sieci trafiło wideo ukazujące działanie smartfonu, który do tej pory był tajemnicą. A jak się już pewnie słusznie domyślacie, smartfon ten będziecie mogli złożyć.

 

oppo składany

 

Jak na razie jest to oczywiście prototyp, lecz już teraz wygląda on rewelacyjnie. Wideo wprawdzie trwa tylko dziesięć sekund, ale już da się na nim zauważyć obecność Androida. Co więcej, w prototyp wdrożono już technologię szybkiego ładowania VOOC, która w ciągu 5 minut jest w stanie podnieść stan naszego akumulatora o ponad 50%!

 

ZOBACZ WIDEO

(w razie problemów, chińskie znaczki radzą wyłączyć blockery reklamowe)

 

Niestety data premiery nie jest jeszcze znana. Myślę jednak, że OPPO zdecyduje się ruszyć że sprzedażą już w przyszłym roku. Być może nawet przed Samsungiem. Skoro pierwszym smartfonem na rynku z 6 GB RAM był Vivo XPlay 5 pochodzący z Chin, to i pierwszy składany smartfon może stamtąd pochodzić. Wtedy wielkie firmy będą miały okazję zastanowić się nad dyktowanymi cenami.

 

źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.